737 17 17 39

LekcjeRozgość się i wybierz coś dla siebie :).

Oferta

Zapoznaj się z rodzajami zajęć i wybierz coś dla siebie.


LEKCJE STACJONARNE

Na lekcje stacjonarne zapraszam Cię do siebie. Przy kawie lub herbacie pochylimy się nad zagadnieniami języka niemieckiego. Zabierz ze sobą zeszyt, coś do pisania i... telefon komórkowy :).

LEKCJE ONLINE

Lekcje online prowadzone są np. za pomocą Skype'a (musisz mieć swoje konto). Umawiamy się na konkretną godzinę - i o tej porze dzwonisz do mnie klikając w ikonkę Skype'a (znajdziesz ją m. in. w prawym górnym rogu strony). Przygotuj sobie coś do pisania i telefon komórkowy - będziemy rozwiązywać zadania interaktywnie. Łatwiej Ci będzie skoncentrować się na lekcji, jeśli będziesz miał/a słuchawki z mikrofonem (wystarczą te, których używasz do telefonu). Opis aplikacji, których używamy, znajdziesz w menu głównym - zakładka "Aplikacje".

BLENDED LEARNING

To dowolne łączenie zajęć stacjonarnych i nauki online. Ty decydujesz, kiedy i w jakiej formie chcesz uczestniczyć w lekcji.

Konsultacje

polegające na przygotowaniu w wybranym zakresie

MÓWIENIE

Dla tych, którzy chcą się rozgadać 🙂 Ustalamy wcześniej, na jaki temat będziemy rozmawiać. Przygotowuję dla Ciebie materiały do konwersacji. W trakcie spotkania rozmawiamy, analizujemy błędy i otrzymujesz ode mnie informację zwrotną ze wskazówkami do dalszej pracy.

GRAMATYKA

Dla tych, którzy mają trudności z konkretnym zagadnieniem gramatycznym Dajesz znać, jakie zagadnienie gramatyczne chciałbyś opanować. Przygotowuję dla Ciebie materiały i prezentację z wyjaśnieniem zagadnienia. Ćwiczymy zagadnienie, a Ty otrzymujesz ode mnie informację zwrotną ze wskazówkami do dalszej pracy.

PISANIE

Dla tych, którzy chcą potrenować krótką wypowiedź pisemną Informujesz mnie, jaki tekst chciałbyś napisać. Przygotowuję dla Ciebie materiały do ćwiczenia słownictwa oraz formy danej wypowiedzi (np. opis, ogłoszenie itp.) Po wykonaniu ćwiczeń pracujesz nad własnym tekstem, z moim wsparciem. Do zajęć otrzymujesz informację zwrotną ze wskazówkami do dalszej pracy.

PRZYGOTOWANIE DO SPRAWDZIANU

Dla tych, którzy potrzebują pomocy w powtórkach Ustalamy zagadnienia obowiązujące na sprawdzianie. Wybierasz te, na których chciałbyś się szczególnie skupić. Przygotowuję dla Ciebie materiały utrwalające zagadnienia. Otrzymujesz informację zwrotną ze wskazówkami do dalszej pracy.

Spójrz, jakie korzyści będziesz miał/a, ucząc się ze mną:


Pełna indywidualizacja procesu uczenia się

Uczysz się w swoim tempie oraz w formie, która odpowiada Ci najbardziej - a to wszystko w przyjaznej atmosferze.

OK, przekonałaś mnie :).

Materiały zawsze pod ręką

Wszystkie materiały z lekcji znajdują się na platformie internetowej (Padlet). Masz zdalny dostęp do materiałów - w każdym miejscu, o dowolnej porze.

OK, to mi odpowiada :).

Działasz według planu dostosowanego do siebie

W zależności od tego, jaki masz cel (zdanie egzaminu, poprawienie swoich ocen, wyjazd za granicę, praca z jęz. niem. itp.) opracowujemy plan działania, który Cię do niego zaprowadzi.

OK, to jest to :).

Konstruktywna informacja zwrotna

Otrzymujesz systematycznie informację zwrotną, dzięki której wiesz, co już umiesz, a nad czym powinieneś jeszcze popracować.

OK, chcę to sprawdzić :).

Angażujesz różne zmysły

Przyswajasz materiał za pomocą różnorodnych aplikacji oraz form pracy.

OK, spróbuję :).

Oszczędzasz czas

Nie musisz wychodzić z domu - lekcje mogą odbyć się online, w czasie, który Ci odpowiada (np. wieczorem), tak często, jak potrzebujesz.

OK, to jest coś dla mnie :).

Wybierając rodzaj zajęć zadaj sobie następujące pytania:

  • Z jakich powodów (w jakim celu) chcesz się uczyć języka niemieckiego?
  • Jak duża jest Twoja motywacja do nauki?
  • Swój cel osiągniesz tylko dzięki regularnemu uczęszczaniu na zajęcia – czy znajdziesz na to czas?
  • Jak często chciał(a)byś mieć zajęcia?
  • Czego oczekujesz po tych zajęciach?

 

… i skontaktuj się ze mną 🙂.

Zapraszam Cię serdecznie

Beata Konstanty

Scroll to Top